Miyagino Ward, Sendai, Miyagi Prefecture 983-0038, Japan
¥135,000 / month
Property type
apartment
Rooms
3
Size
104 m²
Price
¥135,000
Price per m²
¥1298
The listing is located at Miyagino Ward, Sendai, Miyagi Prefecture 983-0038, Japan
Loading map