Listed today
Hanamigawa Ward, Chiba, Chiba Prefecture 262-0026, Japan
¥88,000 / month
Property type
apartment
Rooms
3
Size
77 m²
Price
¥88,000
Price per m²
¥1143
The listing is located at Hanamigawa Ward, Chiba, Chiba Prefecture 262-0026, Japan
Loading map