Listed today
Kita Ward, Nagoya, Aichi Prefecture 462-0819, Japan
¥107,100 / month
Fire insurance ¥23,000 / 2 years
Fire insurance ¥23,000 / 2 years
Property type
apartment
Rooms
3
Size
68 m²
Price
¥107,100
Price per m²
¥1575
The listing is located at Kita Ward, Nagoya, Aichi Prefecture 462-0819, Japan
Loading map