Listed today
二子町, Funabashi, Chiba Prefecture 273-8501, Japan
¥141,000 / month
Property type
apartment
Rooms
3
Size
67 m²
Price
¥141,000
Price per m²
¥2104
The listing is located at 二子町, Funabashi, Chiba Prefecture 273-8501, Japan
Loading map