Listed today
カリフォルニアロード, 富浜二丁目, Ichikawa, Chiba Prefecture 272-0114, Japan
¥125,000 / month
Property type
apartment
Rooms
3
Size
63 m²
Price
¥125,000
Price per m²
¥1984
The listing is located at カリフォルニアロード, 富浜二丁目, Ichikawa, Chiba Prefecture 272-0114, Japan
Loading map