Listed today
Naniwa Ward, Osaka, Osaka Prefecture 556-0021, Japan
¥255,000 / month
Property type
apartment
Rooms
3
Size
72 m²
Price
¥255,000
Price per m²
¥3542
The listing is located at Naniwa Ward, Osaka, Osaka Prefecture 556-0021, Japan
Loading map