Listed yesterday
Orange Street, Nishi Ward, Osaka, Osaka Prefecture 550-0015, Japan
¥237,200 / month
Property type
apartment
Rooms
3
Size
58 m²
Price
¥237,200
Price per m²
¥4090
The listing is located at Orange Street, Nishi Ward, Osaka, Osaka Prefecture 550-0015, Japan
Loading map