Listed today
ベウラ柳町, Natsumezaka-Dori, Ichigaya Yanagicho, Shinjuku, Tokyo 160-8484, Japan
¥450,000 / month
Property type
apartment
Rooms
3
Size
80 m²
Price
¥450,000
Price per m²
¥5625
The listing is located at ベウラ柳町, Natsumezaka-Dori, Ichigaya Yanagicho, Shinjuku, Tokyo 160-8484, Japan
Loading map