Kugenuma-tachibana 1-chome, Fujisawa, Kanagawa Prefecture 251-0024, Japan
¥228,000 / month
Property type
apartment
Rooms
3
Size
70 m²
Price
¥228,000
Price per m²
¥3257
The listing is located at Kugenuma-tachibana 1-chome, Fujisawa, Kanagawa Prefecture 251-0024, Japan
Loading map