Listed today
Shimogyo Ward, Kyoto, Kyoto Prefecture 600-8861, Japan
¥162,200 / month
Property type
apartment
Rooms
3
Size
67 m²
Price
¥162,200
Price per m²
¥2421
The listing is located at Shimogyo Ward, Kyoto, Kyoto Prefecture 600-8861, Japan
Loading map