Listed today
31, Higashi-Hemicho 1-chome, Yokosuka, Kanagawa Prefecture 238-0045, Japan
¥163,500 / month
Property type
apartment
Rooms
3
Size
80 m²
Price
¥163,500
Price per m²
¥2044
The listing is located at 31, Higashi-Hemicho 1-chome, Yokosuka, Kanagawa Prefecture 238-0045, Japan
Loading map