Listed today
井高野橋, Higashiyodogawa Ward, Osaka, Osaka Prefecture 564-0013, Japan
¥148,190 / month
N/A Information not available in English
N/A Information not available in English
Property type
apartment
Rooms
3
Size
71 m²
Price
¥148,190
Price per m²
¥2087
The listing is located at 井高野橋, Higashiyodogawa Ward, Osaka, Osaka Prefecture 564-0013, Japan
Loading map