Listed today
パークサイド鎌ヶ谷第一集会所, 22, 道野辺中央三丁目, Kamagaya, Chiba Prefecture 273-0112, Japan
¥116,700 / month
Property type
apartment
Rooms
3
Size
88 m²
Price
¥116,700
Price per m²
¥1326
The listing is located at パークサイド鎌ヶ谷第一集会所, 22, 道野辺中央三丁目, Kamagaya, Chiba Prefecture 273-0112, Japan
Loading map