Listed today
湯山町八丁目, Takahama, Aichi Prefecture 444-1332, Japan
¥57,200 / month
Located in the center of the city for your utmost convenience.
Property type
apartment
Rooms
3
Size
45 m²
Price
¥57,200
Price per m²
¥1271
The listing is located at 湯山町八丁目, Takahama, Aichi Prefecture 444-1332, Japan
Loading map