Listed today
しんぱち食堂, すきっぷ広場, Tsuzuki Ward, Yokohama, Kanagawa Prefecture 224-0032, Japan
¥144,500 / month
Property type
apartment
Rooms
3
Size
70 m²
Price
¥144,500
Price per m²
¥2064
The listing is located at しんぱち食堂, すきっぷ広場, Tsuzuki Ward, Yokohama, Kanagawa Prefecture 224-0032, Japan
Loading map