松代, Ushiku-Gakuen-dori Avenue, Matsushiro 5-chome, Tsukuba, Ibaraki Prefecture 305-0035, Japan
¥50,000 / month
Property type
apartment
Rooms
2
Size
62 m²
Price
¥50,000
Price per m²
¥806
The listing is located at 松代, Ushiku-Gakuen-dori Avenue, Matsushiro 5-chome, Tsukuba, Ibaraki Prefecture 305-0035, Japan
Loading map