Listed today
Kohoku Ward, Yokohama, Kanagawa Prefecture 223-0061, Japan
¥275,000 / month
Property type
apartment
Rooms
2
Size
91 m²
Price
¥275,000
Price per m²
¥3022
The listing is located at Kohoku Ward, Yokohama, Kanagawa Prefecture 223-0061, Japan
Loading map