Listed today

2 rooms apartment of 52m² in Yokohama

向根橋, Aoba Ward, Yokohama, Kanagawa Prefecture 231-0017, Japan

88,305 ¥ / month

Rental period: Unlimited
Available from: ASAP

2SDK Apartment

Property type

apartment

Rooms

2

Size

52 m²

Price

88,305 ¥

Price per m²

1698 ¥

Map

Loading map