字桑木荒, Wakuya, Miyagi Prefecture 987-0192, Japan
¥44,500 / month
Property type
apartment
Rooms
2
Size
51 m²
Price
¥44,500
Price per m²
¥873
The listing is located at 字桑木荒, Wakuya, Miyagi Prefecture 987-0192, Japan
Loading map