Listed 6 days ago
Sainen 2-chome, Kanazawa, Ishikawa Prefecture 920-0024, Japan
¥56,000 / month
Property type
apartment
Rooms
2
Size
61 m²
Price
¥56,000
Price per m²
¥918
The listing is located at Sainen 2-chome, Kanazawa, Ishikawa Prefecture 920-0024, Japan
Loading map