Listed yesterday
D-Room茂庭, 茂庭町北新組線, Taihaku Ward, Sendai, Miyagi Prefecture 982-0251, Japan
¥77,000 / month
Property type
apartment
Rooms
2
Size
59 m²
Price
¥77,000
Price per m²
¥1305
The listing is located at D-Room茂庭, 茂庭町北新組線, Taihaku Ward, Sendai, Miyagi Prefecture 982-0251, Japan
Loading map