Listed today
Negishicho 2-chome, Yokosuka, Kanagawa Prefecture 238-8550, Japan
¥151,500 / month
✨
✨
Property type
apartment
Rooms
2
Size
82 m²
Price
¥151,500
Price per m²
¥1848
The listing is located at Negishicho 2-chome, Yokosuka, Kanagawa Prefecture 238-8550, Japan
Loading map