Listed today
杉浦商店, Shiroi-Nagareyama Line, 小金きよしケ丘一丁目, Matsudo, Chiba Prefecture 271-8588, Japan
¥141,650 / month
Property type
apartment
Rooms
2
Size
62 m²
Price
¥141,650
Price per m²
¥2285
The listing is located at 杉浦商店, Shiroi-Nagareyama Line, 小金きよしケ丘一丁目, Matsudo, Chiba Prefecture 271-8588, Japan
Loading map