Listed today
Nakahara Ward, Kawasaki, Kanagawa Prefecture 211-0001, Japan
¥216,000 / month
BD Description
BD Description
Property type
apartment
Rooms
2
Size
40 m²
Price
¥216,000
Price per m²
¥5400
The listing is located at Nakahara Ward, Kawasaki, Kanagawa Prefecture 211-0001, Japan
Loading map