Listed today
Funato 2-Chome, Kashiwa, Chiba Prefecture 277-0802, Japan
¥97,000 / month
Property type
apartment
Rooms
2
Size
59 m²
Price
¥97,000
Price per m²
¥1644
The listing is located at Funato 2-Chome, Kashiwa, Chiba Prefecture 277-0802, Japan
Loading map