Listed today
旧天満橋筋, Kita Ward, Osaka, Osaka Prefecture 530-0043, Japan
¥1,500,000 / month
Property type
apartment
Rooms
2
Size
69 m²
Price
¥1,500,000
Price per m²
¥21739
The listing is located at 旧天満橋筋, Kita Ward, Osaka, Osaka Prefecture 530-0043, Japan
Loading map