Listed today
コットンハーバータワーズ第1, コットン大橋, Kanagawa Ward, Yokohama, Kanagawa Prefecture 231-0017, Japan
¥280,000 / month
3 year renewable fixed contract
3 year renewable fixed contract
Property type
apartment
Rooms
2
Size
76 m²
Price
¥280,000
Price per m²
¥3684
The listing is located at コットンハーバータワーズ第1, コットン大橋, Kanagawa Ward, Yokohama, Kanagawa Prefecture 231-0017, Japan
Loading map