Listed today
Isogo Ward, Yokohama, Kanagawa Prefecture 231-0017, Japan
¥180,000 / month
BD Description
BD Description
Property type
apartment
Rooms
2
Size
71 m²
Price
¥180,000
Price per m²
¥2535
The listing is located at Isogo Ward, Yokohama, Kanagawa Prefecture 231-0017, Japan
Loading map