Listed today
HELLO CYCLING, 岩井町筋, Kita Ward, Osaka, Osaka Prefecture 530-0035, Japan
¥166,790 / month
Property type
apartment
Rooms
2
Size
60 m²
Price
¥166,790
Price per m²
¥2780
The listing is located at HELLO CYCLING, 岩井町筋, Kita Ward, Osaka, Osaka Prefecture 530-0035, Japan
Loading map