Listed today
大室三丁目, Kashiwa, Chiba Prefecture 277-0803, Japan
¥96,960 / month
Property type
apartment
Rooms
2
Size
71 m²
Price
¥96,960
Price per m²
¥1366
The listing is located at 大室三丁目, Kashiwa, Chiba Prefecture 277-0803, Japan
Loading map