Listed today
野白町東千丸, Konan, Aichi Prefecture 483-8272, Japan
¥83,550 / month
Property type
apartment
Rooms
2
Size
79 m²
Price
¥83,550
Price per m²
¥1058
The listing is located at 野白町東千丸, Konan, Aichi Prefecture 483-8272, Japan
Loading map