Listed today
Times, Osaka Takatsuki Line, Yodogawa Ward, Osaka, Osaka Prefecture 532-0023, Japan
¥267,200 / month
Property type
apartment
Rooms
2
Size
83 m²
Price
¥267,200
Price per m²
¥3219
The listing is located at Times, Osaka Takatsuki Line, Yodogawa Ward, Osaka, Osaka Prefecture 532-0023, Japan
Loading map