Listed today
Kano 6-chome, Higashiōsaka, Osaka Prefecture 578-0905, Japan
¥95,200 / month
Property type
apartment
Rooms
2
Size
60 m²
Price
¥95,200
Price per m²
¥1587
The listing is located at Kano 6-chome, Higashiōsaka, Osaka Prefecture 578-0905, Japan
Loading map