Listed today

2 rooms apartment of 61m² in Kyoto

Sakyō Ward, Kyoto, Kyoto Prefecture 606-8276, Japan

177,200 ¥ / month

Rental period: Unlimited
Available from: ASAP

2LDK Apartment

Property type

apartment

Rooms

2

Size

61 m²

Price

177,200 ¥

Price per m²

2905 ¥

Map

Sakyō Ward, Kyoto, Kyoto Prefecture 606-8276, Japan

Loading map