Listed today
National Route 302, Meito Ward, Nagoya, Aichi Prefecture 465-0027, Japan
¥79,000 / month
Property type
apartment
Rooms
2
Size
66 m²
Price
¥79,000
Price per m²
¥1197
The listing is located at National Route 302, Meito Ward, Nagoya, Aichi Prefecture 465-0027, Japan
Loading map