Listed today
Arakicho, Shinjuku, Tokyo 160-8484, Japan
¥190,000 / month
Property type
apartment
Rooms
2
Size
51 m²
Price
¥190,000
Price per m²
¥3725
The listing is located at Arakicho, Shinjuku, Tokyo 160-8484, Japan
Loading map