Listed today
夏見一丁目, Funabashi, Chiba Prefecture 273-8501, Japan
¥78,000 / month
BD Description
BD Description
Property type
apartment
Rooms
2
Size
50 m²
Price
¥78,000
Price per m²
¥1560
The listing is located at 夏見一丁目, Funabashi, Chiba Prefecture 273-8501, Japan
Loading map