Listed yesterday
Okubo-dori Avenue, Ichigaya Koracho, Shinjuku, Tokyo 160-8484, Japan
¥339,000 / month
Bicycle Parking Available
Bicycle Parking Available
Property type
apartment
Rooms
2
Size
58 m²
Price
¥339,000
Price per m²
¥5845
The listing is located at Okubo-dori Avenue, Ichigaya Koracho, Shinjuku, Tokyo 160-8484, Japan
Loading map