Listed today

2 rooms apartment of 69m² in Yokohama

Naka ward, Yokohama, Kanagawa Prefecture 231-0017, Japan

166,900 ¥ / month

Rental period: Unlimited
Available from: ASAP

2LDK Apartment

Property type

apartment

Rooms

2

Size

69 m²

Price

166,900 ¥

Price per m²

2419 ¥

Map

Naka ward, Yokohama, Kanagawa Prefecture 231-0017, Japan

Loading map