Mitsugi-dori, Nishi shinagawa, Shinagawa, Tokyo 141-0033, Japan
¥135,000 / month
Property type
apartment
Rooms
2
Size
52 m²
Price
¥135,000
Price per m²
¥2596
The listing is located at Mitsugi-dori, Nishi shinagawa, Shinagawa, Tokyo 141-0033, Japan
Loading map