7, Toyotama kami 2, Tokyo, Tokyo 176-0011, Japan
¥98,000 / month
Property type
apartment
Rooms
2
Size
51 m²
Price
¥98,000
Price per m²
¥1922
The listing is located at 7, Toyotama kami 2, Tokyo, Tokyo 176-0011, Japan
Loading map