Listed today
Shimogyo Ward, Kyoto, Kyoto Prefecture 600-8815, Japan
¥94,070 / month
Property type
apartment
Rooms
2
Size
27 m²
Price
¥94,070
Price per m²
¥3484
The listing is located at Shimogyo Ward, Kyoto, Kyoto Prefecture 600-8815, Japan
Loading map