Utemicho, Kasai, Hyogo Prefecture 675-2432, Japan
¥33,100 / month
Property type
apartment
Rooms
2
Size
28 m²
Price
¥33,100
Price per m²
¥1182
The listing is located at Utemicho, Kasai, Hyogo Prefecture 675-2432, Japan
Loading map