Listed today
Kunita-cho, Kan-onji, Kagawa Prefecture 768-0040, Japan
¥35,400 / month
Property type
apartment
Rooms
2
Size
33 m²
Price
¥35,400
Price per m²
¥1073
The listing is located at Kunita-cho, Kan-onji, Kagawa Prefecture 768-0040, Japan
Loading map