Listed today
Marutamachi Street, Nakagyo Ward, Kyoto, Kyoto Prefecture 604-8404, Japan
¥95,900 / month
[RT]✨
[RT]✨
Property type
apartment
Rooms
2
Size
30 m²
Price
¥95,900
Price per m²
¥3197
The listing is located at Marutamachi Street, Nakagyo Ward, Kyoto, Kyoto Prefecture 604-8404, Japan
Loading map