Listed today
港町一丁目, Tokoname, Aichi Prefecture 479-0852, Japan
¥35,800 / month
Located in a quiet area with view to the open sea.
Located in a quiet area with view to the open sea.
Property type
apartment
Rooms
2
Size
28 m²
Price
¥35,800
Price per m²
¥1279
The listing is located at 港町一丁目, Tokoname, Aichi Prefecture 479-0852, Japan
Loading map