Listed today
中条町一丁目, Toyokawa, Aichi Prefecture 442-0068, Japan
¥38,600 / month
Convenient for shopping, located 10 minutes walking distance to a supermarket
Property type
apartment
Rooms
2
Size
28 m²
Price
¥38,600
Price per m²
¥1379
The listing is located at 中条町一丁目, Toyokawa, Aichi Prefecture 442-0068, Japan
Loading map