Listed today
入船, Ichikawa, Chiba Prefecture 272-0134, Japan
¥72,690 / month
Property type
apartment
Rooms
2
Size
35 m²
Price
¥72,690
Price per m²
¥2077
The listing is located at 入船, Ichikawa, Chiba Prefecture 272-0134, Japan
Loading map