Listed today
海神五丁目, Funabashi, Chiba Prefecture 273-8501, Japan
¥94,000 / month
Property type
apartment
Rooms
2
Size
40 m²
Price
¥94,000
Price per m²
¥2350
The listing is located at 海神五丁目, Funabashi, Chiba Prefecture 273-8501, Japan
Loading map