Listed today
東大和田二丁目, Ichikawa, Chiba Prefecture 272-0023, Japan
¥75,030 / month
Property type
apartment
Rooms
2
Size
41 m²
Price
¥75,030
Price per m²
¥1830
The listing is located at 東大和田二丁目, Ichikawa, Chiba Prefecture 272-0023, Japan
Loading map